Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33 kg
(Day 1)
17
Gotowy
Unknown User
Icon Jiu Jitsu Romania
Wygrana na punkty - 03:00
Iancu Ioana Bittan Academy
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / Grey / -30,20 kg
(Day 1)
1-16
Gotowy
Alexandru Boiatiuc
Burlacu BJJ
Nikita Kantor UABJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Boys Gi / Teen III (15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
17
Gotowy
Роман Штофа
UABJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Unknown User ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Teen II (14yrs) / Yellow / -69,0 kg
(Day 1)
13
Gotowy
Negrea Tudor
MatSide Romania
Wygrana na punkty - 04:00
Dragos Boros ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Junior II (11yrs) / Yellow / -45.3 kg
(Day 1)
2-14
Gotowy
Barsan Adrian
Bittan Academy
DAVID ANGHELUTA Wazary Dojo Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Girls Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
15
Gotowy
Ioana Damian
VipGuard Tecuci
Wygrana na punkty - 04:00
Ioana Adriana Jitariuc JSBJJ HQ
Boys Gi / Pee Wee I (7yrs) / White / -27 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Mihai Valer Tecar
Roots System BJJ Brasov
Andrei Tita Mill Hill BJJ Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / White / -30,20 kg
(Day 1)
1-12
Gotowy
Unknown User
Icon Jiu Jitsu Romania
Volodymyr Cherniev UABJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Boys Gi / Teen II (14yrs) / Orange / -48.3 kg
(Day 1)
15
Gotowy
Gavrila Rares
Absoluto Braila
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Daniel Motriuc VipGuard Tecuci
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
18
Gotowy
Alexandra Boros
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
ALEXANDRA CRACIUN Wazary Dojo
Boys Gi / Junior II (11yrs) / Grey / Above 51,5 kg
(Day 1)
2-12
Gotowy
Tudor-Andrei Braescu
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Fabian Corbu Icon Jiu Jitsu Romania
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / White / -39,3 kg
(Day 1)
1-15
Gotowy
MARIAN POPA
Wazary Dojo
Wygrana na punkty - 02:00
David Costieanu Mill Hill BJJ
Boys Gi / Teen III (15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
18
Gotowy
Dmytro Vengrzhanovskyi
UABJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Alexandru Tiganas ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / Grey / -30,20 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Nikita Kantor
UABJJ
Alexandr Tuzlucov Burlacu BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Boys Gi / Junior II (11yrs) / Yellow / -48.3 kg
(Day 1)
2-15
Gotowy
Unknown User
Roots System BJJ Brasov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Minculescu Octavian Andrei ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Girls Gi / Green / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
19
Gotowy
Polina Titarenko
LEGION SPB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
SILVIA BURCA Wazary Dojo
Boys Gi / Teen III (15yrs) / White / Above 73,0 kg
(Day 1)
20
Gotowy
Sali Aurel Ionut
Absoluto Atac Rosiori
Wygrana na punkty - 04:00
Salceanu Razvan I Kentai Dojo Barlad
Girls Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
16
Gotowy
Bianca Mares
Icon Jiu Jitsu Romania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Ioana Damian VipGuard Tecuci
Girls Gi / Green / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
20
Gotowy
Denisa Popa
VipGuard Tecuci
Wygrana na punkty - 04:00
SILVIA BURCA Wazary Dojo
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / Grey / -30,20 kg
(Day 1)
1-18
Gotowy
Unknown User
Burlacu BJJ
Alexandru Dinescu Icon Jiu Jitsu Romania Wygrana na punkty - 02:00
Boys Gi / Junior III (12yrs) / White / -36,2 kg
(Day 1)
2-16
Gotowy
Popa Andrei
Kentai Dojo Barlad
Doscas Tudor ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA ) Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen II (14yrs) / Orange / -48.3 kg
(Day 1)
16
Gotowy
Artene Vlad
MatSide Romania
Gavrila Rares Absoluto Braila Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / Grey / -33,20 kg
(Day 1)
1-20
Gotowy
Rostislav Leshinov
UABJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Eric Stavarache Icon Jiu Jitsu Romania
Boys Gi / Teen III (15yrs) / White / -65,0 kg
(Day 1)
19
Gotowy
Роман Штофа
UABJJ
Dmytro Vengrzhanovskyi UABJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Boys Gi / Junior II (11yrs) / Grey / Above 51,5 kg
(Day 1)
2-13
Gotowy
Alexandru Croitoru
VipGuard Tecuci
Tudor-Andrei Braescu ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA ) Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen III (15yrs) / White / Above 73,0 kg
(Day 1)
21
Gotowy
Dediu Stefan Catalin
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Salceanu Razvan I Kentai Dojo Barlad
Boys Gi / Pee Wee III (9yrs) / White / -30,20 kg
(Day 1)
Gotowy
Alexandru Gabriel Taus
Roots System BJJ Brasov
Wygrana walkowerem
Maksym Tereshchuk UABJJ
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Day 1)
22
Gotowy
Marko Ristić
Lutador BJJ
Stoica Cristian Eugen Icon Jiu Jitsu Romania Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Boys Gi / Pee Wee II (8yrs) / Grey / -30,20 kg
(Day 1)
1-19
Gotowy
Alexandr Tuzlucov
Burlacu BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:21
Alexandru Dinescu Icon Jiu Jitsu Romania
Boys Gi / Junior III (12yrs) / Grey / -36,2 kg
(Day 1)
2-17
Gotowy
Cristian Padure
Wazary Dojo
Dan Andrei Rusu Icon Jiu Jitsu Romania Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Teen III (15yrs) / Green / -60,5 kg
(Day 1)
23
Gotowy
Darius Badea Cimpeanu
Titans Fight Team HQ
Petru Diaconescu Evolution Gym Valcea Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Junior III (12yrs) / Yellow / Above 60,5 kg
(Day 1)
2-18
Gotowy
Kyrylo Snetkov
UABJJ
ROBERT GEORGE CARP Wazary Dojo Wygrana na punkty - 03:00