Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
39
Gotowy
Unknown User
Burlacu BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Eduard Motorgeanu Titans Fight Team HQ
Boys Gi / Junior III (12yrs) / Yellow / -44.3 kg
(Day 1)
1-41
Gotowy
DMYTRO TIAHUNOV
UABJJ
Unknown User Icon Jiu Jitsu Romania Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-38
Gotowy
Dumitrascu Petre Valerian
Evolution Gym Valcea
Oleg Gogolniceanu Burlacu BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
41
Gotowy
Florin Vanatoru
SG Sakura
Jarcuta Alexandru Mill Hill BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Teen I (13yrs) / Grey / -56,5 kg
(Day 1)
1-42
Gotowy
Crihalmean Cristian
Roots System BJJ Brasov
Darius Nedelcu Icon Jiu Jitsu Romania Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Boys Gi / Junior III (12yrs) / Yellow / -40.3 kg
(Day 1)
1-40
Gotowy
Maxim Nacagutov
Burlacu BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
FLORIN PADURE Wazary Dojo
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Day 1)
37
Gotowy
Nicoleta Manolache
VipGuard Tecuci
Emese Barabás Napoca Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-39
Gotowy
Catalin Nedelcu
Roots System BJJ Brasov
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:33
Cosmin Paraschiv Agon Bucuresti
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
1-43
Gotowy
Florin Budică
Mill Hill BJJ
Marian Ghiduc VipGuard Tecuci Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
33
Gotowy
ADRIAN BACIU
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Wygrana na punkty - 06:00
Alexandru Văcărenco Agon Bucuresti
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
37
Gotowy
CLAUDIU SOMESAN
ASOCIATIA CLUB SPORTIV BJJ & MMA DANIEL CHARLES
Stefan Pasat FLOW BJJ ROMANIA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-37
Gotowy
Valerio Di Natale
Wygrana na punkty - 05:00
Elvin Chiciudean Bittan Academy
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -52,5 kg (Feather)
(Day 1)
1-46
Gotowy
Giulia Lovin
VipGuard Tecuci
Mihaela-Iuliana Pisau Absoluto Braila Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
40
Gotowy
Cosmin Ion
Icon Jiu Jitsu Romania
Unknown User Burlacu BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-40
Gotowy
Robert Antofe
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Alexandru Nastasa Icon Jiu Jitsu Romania Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
35
Gotowy
Catalin-Petru Simon
Mill Hill BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Vlad George Darie ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Day 1)
38
Gotowy
Titu Cosmina Nicoleta
Titans Fight Team HQ
Emilia Artemie Icon Jiu Jitsu Romania Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -52,5 kg (Feather)
(Day 1)
1-47
Gotowy
Luiza Valentina Turcu
VipGuard Tecuci
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Giulia Lovin VipGuard Tecuci
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
42
Gotowy
DANUT MOLDOVANU
Wazary Dojo
Constantin Sorin Absoluto Atac Rosiori Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
1-44
Gotowy
Stefan Cozma
Mill Hill BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Florin Budică Mill Hill BJJ
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-41
Gotowy
Benjamin Nutz
Ivan Valev Raiders Jiu Jitsu Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
41
Gotowy
VASILE TATAR
ASOCIATIA CLUB SPORTIV BJJ & MMA DANIEL CHARLES
Gitlan Petrica ProGrappling Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -56,5 kg (Light)
(Day 1)
1-49
Gotowy
Alexa Teodorescu
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Briana Andreea Cilici VipGuard Tecuci
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
45
Gotowy
Marin Silviu Valentin
Icon Jiu Jitsu Romania
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Dumitru Bogdan ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-42
Gotowy
Oleg Gogolniceanu
Burlacu BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Catalin Nedelcu Roots System BJJ Brasov
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
36
Gotowy
Crisan Alexandru
Agon Bucuresti
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Catalin-Petru Simon Mill Hill BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Day 1)
1-45
Gotowy
Marian Ghiduc
VipGuard Tecuci
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Stefan Cozma Mill Hill BJJ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
43
Gotowy
Valeriu Manolache
ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
DANUT MOLDOVANU Wazary Dojo
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-43
Gotowy
Alexandru Nastasa
Icon Jiu Jitsu Romania
Ivan Valev Raiders Jiu Jitsu Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -52,5 kg (Feather)
(Day 1)
1-48
Gotowy
Mihaela-Iuliana Pisau
Absoluto Braila
Luiza Valentina Turcu VipGuard Tecuci Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Day 1)
39
Gotowy
Carmen Jitariuc
JSBJJ HQ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Titu Cosmina Nicoleta Titans Fight Team HQ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
46
Gotowy
Radu Dan
Icon Jiu Jitsu Romania
Wygrana na punkty - 05:00
Dumitru Bogdan ABSOLUTO BJJ ( ROMANIA )